Wymiana

Zgodnie z obowiązującymi przepisami klient dokonujący zakupu na odległość, poza salonem ma prawo do wymiany towaru na inny rozmiar lub inny produkt w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki na zasadach opisanych w Ustawie z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta ( Dz. U. z 2014 nr 827 )

Koszt wysyłki do klienta w przypadku pojedynczej wymiany towaru ponosi Sklep w kwocie nie przekraczającej 15 zł (słownie: piętnaście złotych), natomiast klient ponosi koszt wysyłki towaru do Sklepu.

W przypadku otrzymania towaru niezgodnego z zamówieniem zastosowanie ma procedura wymiany!.

Koszty wszystkich przesyłek w przypadku wymiany towaru wynikającej z błędnej realizacji zamówienia przez Fit Wear zwraca Sklep w kwocie wynikającej z kwoty na liście przewozowym i nieprzekraczającej 15 zł (słownie: piętnastu złotych). W pozostałych przypadkach koszty wysyłki do Sklepu pokrywa Klient.

Uprzejmie informujemy, że wymieniany Towar nie może nosić śladów użytkowania. Wymieniany Towar powinien posiadać wszystkie metki. W przypadku wysyłki zwracanego Towaru bardzo prosimy o dokładne zabezpieczenie paczki, aby nie uległa uszkodzeniu lub zniszczeniu w transporcie.

UWAGA: Sprzedający nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem lub wysłanych bez uprzedniej konsultacji.Instrukcja wymiany towaru:
W celu wymiany prosimy o dostarczenie w raz z produktem, notkę z numerem zamówienia, imieniem i nazwiskiem oraz na jaki model i na jaki rozmiar ( dotyczy odzieży ) mamy wymienić produkt.

Towar należy zwrócić przesyłając go na niżej podany adres:


Fit Wear Krzysztof Iwanek
ul. Ulubiona 16B
32-085 Modlnica

lub do paczkomatu InPost

SCE01N
podając adres mail: biuro@fitwear.pl oraz telefon 502 626 266

Zwrot

Zgodnie z obowiązującymi przepisami klient dokonujący zakupu na odległość, poza salonem ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży i zwrotu towaru bez podania przyczyny i ponoszenia kosztów.

Termin do odstąpienia od umowy sprzedaży towarów wygasa po upływie 14 dni od dnia od otrzymania przesyłki z zamówionym przez Państwa Towarem.

Bezpośrednie koszty zwrotu Towaru ponosi Klient.

Instrukcja zwrotu towaru:
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży towarów, w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki z zamówionym przez Państwa towarem należy poinformować sprzedawcę o decyzji o odstąpieniu od umowy sprzedaży towarów w drodze jednoznacznego oświadczenia.

Wypełnij formularz zwrotu  zawierający oświadczenie o odstąpieniu od umowy i prześlij go na adres biuro@fitwear.pl lub prześlij jednoznaczne oświadczenie (np. poprzez przesłanie na adres biuro@fitwear.pl maila) z imieniem, nazwiskiem i numerem zamówienia oraz informacją jakie produkty życzysz sobie zwrócić.


Aby zachować termin do odstąpienia od umowy sprzedaży towarów wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży towarów przed upływem terminu do odstąpienia od umowy sprzedaży towarów.

W terminie do 14 dni od dnia, w którym prześlą Państwo oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży towarów i zamiarze zwrócenia zamówionych towarów należy zwrócić towar:
      
Wysyłkowo na adres sklepu internetowego


Towar należy zwrócić przesyłając go  wraz ze stosownym  oświadczeniem o odstąpieniu od umowy sprzedaży Towaru na niżej podany adres:


Fit Wear Krzysztof Iwanek
ul. Ulubiona 16B
32-085 Modlnica

lub do paczkomatu InPost

SCE01N
podając adres mail: biuro@fitwear.pl oraz telefon 502 626 266


W miarę możliwości do przesyłki prosimy dołączyć dowód zakupu oraz formularz zwrotu lub jednoznaczne oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży Towaru, co znacznie ułatwi  proces zwrotu Towaru.   

 
Uprzejmie informujemy, że zwracany Towar nie może nosić śladów użytkowania. Zwracany Towar powinien posiadać wszystkie metki oraz powinien posiadać oryginalne opakowanie producenta. W przypadku wysyłki zwracanego Towaru bardzo prosimy o dokładne zabezpieczenie paczki, aby nie uległa uszkodzeniu lub zniszczeniu w transporcie.

Zwrot dokonanych przez Ciebie płatności za towar zostanie dokonany niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania  przez Sprzedawcę zwróconego Towaru.

Zwrot płatności zostanie dokonany przez Sprzedawcę (wszelkie informacje udziela Obsługa Sklepu Internetowego) przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jaki został przez Ciebie  użyty w pierwotnej transakcji, chyba że w sposób wyraźny zgodzisz się na inny sposób zwrotu. W każdym przypadku nie poniesiesz żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Ciebie do chwili otrzymania z powrotem zwracanego Towaru lub dostarczenia przez Ciebie  dowodu odesłania zwracanego  Towaru.

UWAGA !!! Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem