Wymiana

W sklepie internetowym fitwear.pl masz aż 30 dni od dnia otrzymania przesyłki na wymianę rozmiaru lub produktu na inny w tej samej cenie.

Koszt wysyłki do klienta w przypadku pojedynczej wymiany towaru na terenie Polski ponosi Sklep.

Uprzejmie informujemy, że wymieniany Towar nie może nosić śladów użytkowania. Wymieniany Towar powinien posiadać wszystkie metki. W przypadku wysyłki zwracanego Towaru bardzo prosimy o dokładne zabezpieczenie paczki, aby nie uległa uszkodzeniu lub zniszczeniu w transporcie.

UWAGA: Sprzedający nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem lub wysłanych bez uprzedniej konsultacji.Instrukcja wymiany towaru:


W celu wymiany prosimy o dostarczenie zapakowanego produktu dołączając do niego dowód zakupu - paragon lub fakturę VAT - oraz notką z numerem zamówienia, imieniem i nazwiskiem oraz na jaki model i na jaki rozmiar mamy wymienić produkt (sprawdź, czy w aktualnej ofercie fitwear.pl znajduje się rozmiar lub produkt, na który chcesz dokonać wymiany).


Towar należy zwrócić przesyłając go na niżej podany adres:


Fit Wear Krzysztof Iwanek
ul. Ulubiona 16B
32-085 Modlnica

lub do paczkomatu InPost

SCE01N
podając adres mail: biuro@fitwear.pl oraz telefon 537 989 891

Zwrot

W sklepie internetowym fitwear.pl masz aż 30 dni od dnia otrzymania przesyłki na zwrot produktu.

Bezpośrednie koszty zwrotu Towaru ponosi Klient.

Instrukcja zwrotu towaru:


Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży towarów, w terminie do 30 dni od otrzymania przesyłki z zamówionym przez Państwa towarem należy poinformować sprzedawcę o decyzji o odstąpieniu od umowy sprzedaży towarów w drodze jednoznacznego oświadczenia.

Wypełnij formularz zwrotu  zawierający oświadczenie o odstąpieniu od umowy i prześlij go na adres biuro@fitwear.pl lub prześlij jednoznaczne oświadczenie (np. poprzez przesłanie na adres biuro@fitwear.pl maila) z imieniem, nazwiskiem i numerem zamówienia oraz informacją jakie produkty życzysz sobie zwrócić.


Aby zachować termin do odstąpienia od umowy sprzedaży towarów wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży towarów przed upływem terminu do odstąpienia od umowy sprzedaży towarów.

W terminie do 30 dni od dnia, w którym prześlą Państwo oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży towarów i zamiarze zwrócenia zamówionych towarów należy zwrócić towar:
      
Wysyłkowo na adres sklepu internetowego


Towar należy zwrócić przesyłając go  wraz ze stosownym  oświadczeniem o odstąpieniu od umowy sprzedaży Towaru oraz dowodem zakupu- paragon lub faktura VAT na niżej podany adres:


Fit Wear Krzysztof Iwanek
ul. Ulubiona 16B
32-085 Modlnica

lub do paczkomatu InPost

SCE01N
podając adres mail: biuro@fitwear.pl oraz telefon 502 626 266


Ważne informacje:

W fitwear.pl dajemy dodatkowy czas na odstąpienie od umowy i zwrot towaru! Jeżeli jesteś konsumentem to zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827) możesz odstąpić od umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny w terminie 14 dni od dnia wejścia w posiadanie towaru. Pamiętaj, że ponosisz odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

 
Uprzejmie informujemy, że zwracany Towar nie może nosić śladów użytkowania. Zwracany Towar powinien posiadać wszystkie metki oraz dowód zakupu - paragon fiskalny lub fakturę VAT. W przypadku wysyłki zwracanego Towaru bardzo prosimy o dokładne zabezpieczenie paczki, aby nie uległa uszkodzeniu lub zniszczeniu w transporcie.

Zwrot dokonanych przez Ciebie płatności za towar zostanie dokonany niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania  przez Sprzedawcę zwróconego Towaru.

Zwrot płatności zostanie dokonany przez Sprzedawcę (wszelkie informacje udziela Obsługa Sklepu Internetowego) przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jaki został przez Ciebie  użyty w pierwotnej transakcji, chyba że w sposób wyraźny zgodzisz się na inny sposób zwrotu. W każdym przypadku nie poniesiesz żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Ciebie do chwili otrzymania z powrotem zwracanego Towaru lub dostarczenia przez Ciebie  dowodu odesłania zwracanego  Towaru.

UWAGA !!! Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem